Kosmetolog / Kosmetyczka

Salon Centrum Zdrowia i Urody Od 2000 roku, oferuje usługi na najwyższym poziomie. Zespół Centrum Zdrowia i Urody Julity Sejud stale podnosi swoje umiejętności uczestnicząc w targach, konferencjach kosmetycznych, szkoleniach specjalistycznych. Nieustannie rozszerza ofertę, aby sprostać oczekiwaniom Klientów i być pionierami w regionie.

Pracujemy na najwyższej jakości sprzęcie i na kosmetykach najlepszych światowych marek. Naszym celem jest ochrona i poprawa urody, holistyczne podejście do zdrowego i pięknego ciała. Centrum Zdrowia i Urody uzyskało wyróżnienie w konkursie "Super Salon" organizowanym przez redakcję miesięcznika Salon i Elegancja.

OPIS STANOWISKA:

• profesjonalna diagnostyka cery,
• wykonywanie zabiegów na twarz i ciało oraz pielęgnacja dłoni i stóp,
• wykonywanie zabiegów z użyciem specjalistycznego sprzętu,
• rekomendowanie produktów do pielęgnacji domowej
• obsługa social media,
• pozyskiwanie nowych klientów,

WYMAGANIA:

• ukończenia uczelni/studium - kierunek kosmetologia,
• doświadczenie w zawodzie,
• pasja do wykonywanego zawodu,
• poszukujemy osoby otwartej, uśmiechniętej, energicznej i lubiącej ludzi,
• umiejętność nawiązania dobrego kontakt z klientem,
• umiejętność przeprowadzania profesjonalnej diagnostyki cery,
• doświadczenie w wykonywaniu zabiegów na twarz, pielęgnacji dłoni i stóp,
• sumienność i higiena wykonywanej pracy, dbałość o najwyższe standardy,
• kreatywność i łatwość w obsłudze nowych mediów

Oferujemy:

• stabilną i interesującą pracę
• atrakcyjne wynagrodzenie
• przyjazną atmosferę
• pracę na najwyższej jakości urządzeniach i produktach

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV

Data dodania: 08/06/2017